KONST / Litografier / Grafiskt blad 14364004
nr 1436 4004
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Hus". Signerad, numrerad 1/60. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.
Utrop:
500 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:34:01
Lis Husberg (f. 1920)